Náhoda je blbec 1.

10. října 2007 v 14:24 | Skeepy |  Náhoda je blbec
Jednou když jsme si se Sarah prohlížely časopis, natrefili jsme na soutěž s TH-čkama.Já jsem chtěla otočit dál, ale kámoška hned začala ječet ať tu stránku nechám nepokoji.A tak si ten článek na půl stránky přečetla a já si mezitím udělala horkou čokoládu.Když to dočetla, já sem tam už seděla s čokoládou na klíně a ona na mě chvilku tak …skoro debilně civěla a zakřičela: " Budem soutěžit!" já se tak lekla že sem obsah hrníčku vylila na sebe a na postel.Sarah se začala tlemit a já tam běhala a křičela na ní jak je to horký.Nakonec jsem jen prohlásil,že na tý mokrý posteli bude spát ona a už jsem si lehala na svou druhou ČISTOU postel.
Pak bylo chvilku ticho a já se zeptala co je to za tu soutěž.Ona vylítla jak kdyby jí štípla do zadku vosa a začala: " NO, jde o večeři s dvojčatama a …..hele nedávej oči v sloup!Já nevim proč se na to ptáš když tě to nezajímá." ? "Ale ne jen říkej já to přežiju docela mě zajímá co tě na tý soutěži tak potěšilo." " No prostě jde o večeři s Tomem a Billem….a já to prostě chci vyhrát!" A pak na mě chvíli zírala." A co jako? Tak prostě soutěž no…" " No,když ono jde o to, že mám poslat svoji a kámošky fotku.A já tvoji "aktuální" fotku nemám." Já se začala děsně křenit a pak jsem vybuchla smíchy. "To si jako myslíš, že já s tebou budu soutěžit o nějakou večeři s TH-čkama?" " No…a co je jako na tom? " Já se ještě chvilku smála,ale pak jsem si uvědomila, že proč ne aspoň bude prdel a stejně nás nevylosujou tak jsem přikývla a už jsme si to šupali ke kompu poslat nějaký ty fotky.
Když byli poslaný, kámoška mi vlepila pusu na tvář a řekla: "ty si prostě poklad Karin" Usmála se, zamávala a šla domů.Já jsem pak šla převlíct postel, aby až večer příde nespala na té čokoládě.Chvíli jsem pak uvažovala co by se stalo kdyby jsme fakticky vyhráli,ale pak mě přešla fantazmagorie a se smíchem sem se šla najíst.
Večer pak přišla kámoška a mlela jen o Th .Th sem TH tam a mě už z toho hrabalo,ale pak když začala mluvit o nějakým dredatým klukovy začala jsem napínat uši.Když to spozorovala začala ho vybarvovat přímo dorůžova." No a on má ty dredy už od 12 a nechal si udělat taky piersing do rtu a je to hiphoper a má krásně čokoládový oč a……" A já už to nemohl vydržet a zařvala sem: "Tak jestli tu soutěž vyhrajem tak mi na Toma ani nesáhneš jasný?!!!" Žanda se jen začala telit a řekla svou oblíbenou větu: " Jani, ty si trdlo co?.." A obě jsme se začali smát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti fun fiction od Zeexy - Náhoda je blbec

mooooc, chci pokračování...
jj pěkný
ujde to
nelíbí se mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama