S kluky o sexu s fanskama:

3. října 2007 v 17:47 | Skeepy |  Rozhovory a časáky
Reportér: Ale, co se stane, když fanoušek chce opravdu do toho jít? Kluci jsou potom opravdu ruzní.
Reportérka: Vskutku ano. Vidíte, Tom je trochu Fruchtzwerg, který dělá vše, co neudělali ti 3.
Reportér: Billova postel, na druhou stranu, vypadá víc jako klášter jeptišek. Tady je sexuální přiznání, které má velmi malo společnýho se sexem.
Někdo: Bill a Tom Kaulitz. Nejvíce žadaní bratři z německa. Pouhá přítomnost Tokio Hotelů stačí na zblaznění hormonu, dívky přichazejí do varu.
1. faninka: Jste jednoduše strašně dobří kluci, co jsou, máte naprosto užasný oči , super dobrýý vlasy, jste odlišny od večiny, ale ta nejlepší věc na Vás je, že máte naprosto strašně dobrý styl a jste prostě neuveřitelně dobří hoši. Rada bych se oblekala jako vy. [ehhm , ta holka byla sprostá jak dlaždič, tak jsem ty nadavky za každym slovem radsi nepřekladala O:-)]
2. faninka: I love you!
1. faninka: Chci Tě- teď!
Někdo: Dva bratři a tisíce faninek. Mladí rockeři z Magdeburgu mají slušnou zasobu. Ale jak opravdu to vypadá v postelích 17-ti letých dvojčat? Kytarista Tom někdy má dívku v jeho hotelovém pokoji?
Tom: Tak byla tam jednou dívka. Nestává se často, že je někdo na naší chodbě. Ale v každém případě tam stala dívka, nevypadala špatně, budiž. Ja šel do svého pokoje, dělat, no víte, obvyklé věci. Za pět minut se ozvalo zaklepaní na dveře a stala tam ona. Tak líbila se mi, otevřu dveře a ona je jako, yeah, tak každopadně zeptal jsem se jí co se stalo a ona byla jako, yeah, řekla, že by se mnou chtěla mluvit. Tak já že jo, jasně, mluvit se mnou v mém hotelovém pokoji, jasně, vstupte, pak mužeme společně pokecat. A jaké věci se potom odtamtud ozívali, víte...(Když si přečtet text Reden,tak to upe sedí,Tomík nám asi psal o tomhle)
Bill:... zbytek je historie, ju?
Tom: a zbytek je historie!
Hlas: Tom je znamý svým vztahem k dívkám. Nedokaže říct faninkám ne. Frontman Bill má přinejmenším stejně tolik fanoušků. Ale neznámená to, že propadl pokušení- zdaleka ne.
Bill: Já nejsem typ na jednu nocnebo cokoliv podobného.Tak...
Tom: Dobře, nemusí to tak být, mužeš se s nimi pak setkat...
Bill: Jo, ale ne, vidíte, se mnou je to opravdu, ja musím... ja musím něco k ty osobě citit.
Hlas: Dva bratři, a dvě uplně jiná vyjadření k sexu s faninkama. A co si zbytek skupiny myslí o tomto tématu? Basista Georg a bubeník Gustav reagují vahavě.
Georg: Už dřív jsem otom mluvil..
Tom: Je to nepříjemná pro ty dva (jako otazka je nepříjemná)
Bill: Teď je nechte v klidu odpovedět.
Georg: Ok, řeknu to.. jako je to, ale né tak často jako u Tom, ale...
Gustav: Stává se, stavá se. Tu a tam..
Georg: Občas, ale ne tak často. Myslím, po tom všem, jsem je.... víte?
Gustav: Jsi jen člověk, eh?
Georg: Přesně. Mám.... někdy také no.
Hlas: Bill je asi jediný, kdo nechavá fanoušky čekat před jeho hotelovým pokojem, dokud to nevdají. Hledá pravou lásku, a ta se nedá snadno najít, když máte v rozvrhu něco jako skupinu.. Muže to být až moc, na 17-ti letého kluka.
Bill: Bylo pár chvil před tím. dobře, nemám opravdu zajem, vite, jsem naprostý opak jich, v tomto bodu jsme dost ruzní, er... Bylo to, no, dva roky před Tokio Hotel, um, sněžilo... Jako to kdy sem měl poslední vztah.
Hlas: Jsem si jist, že ještě nějaká žena dobude srdce osaměleho Billa. Ale každy kdo by rád něco stravil s Tokio Hotel, to bude mít jednoší u ostatních tří kluků!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama