Únor 2008

Sejdeme se u Diora 7.

23. února 2008 v 17:51 | *LOL* Skeepy o_O |  Sejdeme se u Diora
Kde to jsem ? Au moje hlava … bolí jako střep … tohle je asi ošetřovna … okolo mě leží na lehátkách pár holek a řekla bych že jsou na tom stejně jako já … všechny vypadají docela unaveně ale všem se na tvářích zračí úleva … slyším rámus a jekot který se line z haly a je mi líto že jsem tam nechala Lízu a štve mě že už se tam asi nedostanu … tolik jsem se těšila že si to tu užiju a já nakonec ležím na ošetřovně a z koncertu mám prd …ach jo proč já ? Co jsem komu udělala ?
" Jsi v pohodě ?" tuhle záchranářku jsem viděla u vchodu …
" Jo všechno OK ." tak a teď mě nechte zase myslet prosím … no myslet … spíš se pokoušet o tu těžkou činnost myšlení … nemám náladu na nějaký vybavování … díkes … takže si to ujasněme … moji rodiče mi sehnali lístek na Tokio Hotel abych se bavila na koncertě ne ? Tak jo … jdu se bavit … nohy mě moc neposlouchaj a hlava se mi pořád motá jako bych v sobě měla litr vína ale jinak je všechno OK … můžeme vyrazit na procházku … možná by se šiknul pejsek ale toho teď necháme doma … procházím až ke vchodu do haly … zase ten Billův nádhernej hlas a pak taky on sám jak skáče vesele po podiu … to je pastva pro má sluchadla i kukadla … všichni vypadají jako opravdoví profíci to se jim musí nechat … projdu blíž k fanynkám v kotli …tak ponoříme se do kotle a najdeme Lízu … pozor, bacha, chci jen projít … zatím to šlo hladce … už jsem ve třetí řadě … už vidím její hlavu …
" Lízoooo !" ječím ale přes samé ,Bille, a ,Tome, jsem sotva slyšet . Tak se procpu ještě dál za ní … už jí klepu na rameno … Lízinko ! Tohle objetí jsem potřebovala …
" Leny prosím tě co tu děláš ? To je pro tebe nebezpečný už jsi jednou zkolabovala … musíš okamžitě pryč !" Lízo řvát do ucha není třeba … stejně tě sotva slyším …
" Já nechci ! Je tam nuda !" tak a teď jdeme poslouchat a bavit se ! Skáču jako divá … zpívat jako ostatní fan nemůžu protože neumím slova ale to je fuk … ne … kluci kam jdete ? Nééé vraťte se vždyť jsem teď přišla … sálem se ozývá sborem : " My chceme přídavek" …. A tak se k tomu připojím ať tu nedělám suchara …. Jupííí twins se vracejí na podium rovnou před nás a sedají si na barové stoličky … to je tak pěkný … Bill začíná za pomoci Toma hrajícího na kytaru nějakou hezkou pomalou písničku … co ? To je In die nacht ? Já nevim to řikala ta holka za mnou … no o mluvení tady nemůže být řeč …. bylo to spíš ječení … Bill je tak pěknej když zpívá … úplně fakt talentovaném … ale že mi trvalo než jsem na to přišla … písnička končí a Bill na mě zase kouká … pak odchází … proč se mi nevrátíte kluci ? Chci aby jste ještě něco zahráli … kam všichni jdou ? Ano … asi už je opravdu konec … Líza vypadá jako by jí přejel parní válec … asi bych jí měla pomoct …
" Lízi jsi v pohodě ?" vypadá to že jsme pod podiem skoro samy takže se začni rychle sbírat aby nás neuklidili k těm nástrojům jako dvě trubky … ještě támhle stojí dvě holky … nějací chlápci už lítají po podiu a všechno uklízí… je to tak smutný … kdybych mohla tak bych se rozbrečela … ale teď brečí Líza … takže mám smůlu … proč Líza dělá vždycky všechno první ?
" Leny bála jsem se o tebe … ty holky … byly úplně jako smyslů zbavené … tlačili se … nemohla jsem dýchat … ale říkala jsem si že se třeba ještě vrátíš ."
" Lízo to je v pohodě … už je dobře …!" ty můj truhlíku … proč jsi nešla se mnou …
" Holky … tady už nemáte co dělat … jděte …" no jo ty uklízečko mužského pohlaví … už mizíme se neboj …
" Ne !" kdo to řekl ? Hlas shůry ? Že by pán Bůh ? Ne Panenka Marie … ta mi byla vždycky sympatičtější než nějakej vousatej mamlas … ne … nejsem feministka …. Prostě jenom myslím že pana Marie nebyla blbá ženská … proč o tomhle přemýšlím ? Vždyť na nějakého boha ani panu Marii nevěřím tak proč to tu řeším …. Ale ten hlas …
" Pojďte se mnou ." no to ne ! Vždyť je to Bill ! A zase ten jeho věrný kámoš … poťouchlý úsměv ! Já se z něj asi zblázním … jak že jsem to plánovala s tím znásilněním ?
by leny

Němka z Anglie 7.

23. února 2008 v 17:50 | *LOL* Skeepy o_O |  Němka z Anglie
….čekala sem co se bude dít…ale on mě přikryl a políbil mě "dobrou Ash"…"dobrou Bille"…vůbec mi nevadilo že mě jenom přikryl a šel spát…byla sem ráda, aspoň mi dokázal že mě má rád a nejde na to tak rychle xD….teda doufám že mě má rád…byla sem tak ráda že mi stekla slza…náká citlivka najednou…po chvilce sem usnula a zdálo se mi o Billovi…že ležel v posteli, přišel tam Tom a měl v ruce kudlu…
….zbudil mě chrastot příboru…hned sem vyletěla a koukla se jestli je Tom u sebe v pokoji…nebyl tam…letěla sem k Billovi do pokoje a otevřela dveře.."neeeeee"…..
…..zasekla sem se…Bill tam v klidu spal a já ho probudila, Tom tam nebyl…"promiň…..mě se jenom něco zdálo"…"aha….jo dobrý,tak …dobrou"…..zavřela sem dveře,byl to pěknej trapas ale nedalo mi co mě to zbudilo,šla sem do kuchyně ….Tom si tam dělal jídlo.. "co tady sakra děláš?"…Tom se celkem lekl "ježiš….dělám si jídlo co bych asi dělal"…"no jo…promiň"…Koukal na mě zase jak na vola…"dobrou"…."dobrou"…"dobrou chuť".."dík"…šla sem spát a neřešila to….
"vuá"..zívla sem si a šla do koupelky….otevřela sem dveře a tam stál Tom jenom ve slipech…"ježiš sorry"…smála sem se a otočila se "ježiš ty toho naděláš, dyť je to jak plavky"…tak sem se zase otočila a mezitím co si Tom čistil zuby sem se já malovala…po chvilce tam přišel Bill, na chvíli se zarazil "co to tady děláte?"…."co by? čistim si zuby…."…"….a já se maluju"…"..a můžu se přidat?"…"no jasně…a…pučíš mi tužku?"..mě totiž došla a neměla sem čas si jí koupit…"jo tady máš"…Tom jen zakroutil hlavou dal oči vsloup a odešel…my sme se z Billem na sebe usmáli a malovali se spolu…ulítlý..
….když jsme přišli do kuchyně, Tom už šmejdil v ledničce…."já udělám palačinky jo? nabídla jsem se…"super" Bill byl nadšenej a Tom nemusel ani mluvit ,mluvil za něj jeho kručící žaludek….v klidu jsem začala dělat palačinky "co to bylo v noci?" čekala sem že se na to Bill zeptá…"ale to nic…jen se mi něco zdálo"…."a proto si za mnou běžela do pokoje?"…"No…jo, strašně sem se lekla"….Tom se přidal do debaty "ty si byla u Billa v pokoji?…to se ti zdálo že tě honí upír ne?"..smáli se na celí kolo, jenom já tam stojim celá rudá a mlčim..po chvilce mě to štvalo…"ježiš byl to blbej sen, prostě se mi zdálo že deš Tome za Billem do pokoje s kudlou a když mě probudil chřestot příborů, protože si Tom chystal v noci jídlo, což sem nevěděla, šla sem rychle k Tomovi do pokoje a když tam nebyl běžela sem k Billovi, stačí? …mezitim co Bill na mě čuměl jak na vejra Tom se řehtal na zemi jak blbej….já tam jen stála a dělala dál palačinky…po chvilce se začal smát i Bill ale Tom zase přestal, protože už se dusil xD.Bill radši taky přestal aby to nebylo blbý, sedli si ke stolu a mlčeli….Všichni sme mlčeli, jenom sem jim dala každýmu na stul talíř s pár palačinkama, sedla jsem si a jedla…všichni jsme jedli…to ticho ale překazil Bill "to se stává" koukali sme na něj a čekali co řekne dál "mě už se to taky stalo, že sem měl strašně živej sen" pořád sme na něj koukali..to ticho už bylo trapný, začala sem se trochu smát, Tom se samo přidal a nakonec i Bill……. po chvilce sem řekla "chtělo by to něco podniknout ne?" "jo jasně nějakou super akci " Tom je na ty akce asi střelenej "no něco menšího,třeba uděláme v hl.sále dýzu pro všechny, vstup 2 eura, to je dobrý ne?aspon si vyděláme"…"no konečně super nápad"….šli sme si pronajmout sál a chystat to tam….trvalo nám to celej den…
…večer sme padli jak zabitý a spali…jenom já ne…šla sem si ještě sednout k telce a koukala na nějakej akční triller…byla to celkem nuda ale nemohla sem spát…po chvilce přišel Tom…"taky nemužeš spát".."ne proto jsem přišel….."…"tak si sedni, je tam nějakej triller…"…"hmm…..hele tobě se asi hodně líbí Bill co?"…"proč se ptáš?".."no jen tak, páč on říkal…no mluvili sme spolu a říkal že seš skvělá a že tě má hodně rád..".."no….jo líbí se mi.."…"a jenom líbí nebo…."…."no mám ho hodně ráda ale přišlo to tak samo, ze začátku sem ho neměla ráda protože mě celkem ignoroval, ale zjistila sem že je hrozně milej a hodnej a …no prostě sladkej"…"a já nejsem?" Tom se začal smát "no……..jo…seš"…přestal se smát a přibližoval se ke mě…..
Skeepy

Jedno foto lásko 11.

23. února 2008 v 17:49 | *LOL* Skeepy o_O |  Jedno foto lásko
... táta . koukal na mě s šokovaným výrazem v jeho jinak velice šťastné tváři . pochvíli přilítli bill s tomem . super . říkala jsem si . ležím tu na posteli svázaná šátky, mám na sobě jen tričko a kalhotky a můj táta s dvojčaty za zády na mě blbě čučí . lepší nedělní poledne si nemohu přát . nasadila jsem nevinný výraz a odhodlala jsem se promluvit .
,, rozváže mě někdo ?"
bill s tomem ke mě přilítli a rozvázali mě . při příležitosti vstávání z postele jsem každému z nich vlepila pořádnou facku a oni padli na postel s červenou tváří .
,, kamarádství skončilo hošové . teď vrátíte mou postel , můj počítač a moje věci i s podprsenkou kterou sis tome skoval pod polštář do mého pokoje . hned ." zakřičela jsem a odešla jsem dolů do obýváku kde bylo poházené oblečení z mého striptýzu .
tak vytočená jsem snad nikdy nebyla . věděla jsem že to udělali ze srandy ale naštvalo mě to . oblékla jsem se a zmizela jsme ven . procházela jsem se ulicemi . potkala jsem mojí spolužačku annu .
,, leny ahoj dlouho jsem tě neviděla !" objala mě .
,, já tebe taky ne . jak se ti vede ?" usmála jsem se a byla jsem ráda že ji konečně vidím .
,, představ si že chodím s paolem ." zajásala .
paolo byl ten nejhezčí kluk ze školy . byl hrozně cool a měl super hlášky . všechny holky ho chtěli ale on už dlouhou dobu pošilhával po anně . ta z něho byla nadšená jako dítě z novýho medvídka a vyprávěla mi hodinu o tom jak se spolu líbaj a to jsem už jí tak ráda neviděla . po čase jsme se zase rozloučili a já šla domů obohacená o informaci jak ten paolo skvěle líbá . přišla jsem domů . nikdo doma nebyl kromě táta sedícího v obýváku čumějícího někam do blba .
,, tati ?" zamávala jsem mu před obličejem rukou .
,, přemýšlel jsem . možná máš pravdu . kluci by tu s námi neměli bydlet ." zakroutil hlavou .
,, no konečně jsi si to uvědomil ." mírně jsem povyskočila .
,, leny já musím ti něco říct ." podíval se na mě vážně což znamenalo že brzy příjde pohroma .
posadila jsem se vedle něj a čekala jsem co z něj vypadne .
,, za tři měsíce začíná klukům turné . a já budu muset ject s nima ."
,, no a jakej je problém ? já zůstanu prostě tady a bude to ."
,, ne ty pojedeš se mnou a s klukama ."
,, ne to v žádném případě táto !"
,, ano . jsem tvůj táta a budeš mě poslouchat !" zakřičel .
,, já ty kluky nesnáším ." zašeptala jsem .
večer jsem se večeře nezúčastnila . vlastně jsem se s klukama dva týdny vůbec neviděla . vždycky jsem se jim vyhýbala . jednou ráno jsem vylezla z pokoje jak bylo zvykem . kluci už odešli do studia na zkoušku . šla jsem dolů na snídani . najednou jsem si všimla billa sedícího u stolu . ne ten neměl být doma ! zhrozila jsem se . chtěla jsem rychle zmizet ale bill si mě všiml .
,, leny ." ozval se .
,, dlouho jsem tě neviděl ." usmál se .
,, no a ? proč jsi nešel na zkoušku ?" zeptala jsem se napůl naštvaně .
,, mám už nazkoušeno ." vstal od stolu a šel ke mě .
,, leny hele proč se mi vyhýbáš ?" zeptal se .
,, nevyhýbám se jen tobě ale i tomovi ." zašeptala jsem .
,, a proč ?" zašeptal na oplátku on .
,, nechci vás vidět ."
,, leny řekni mi pravdu . koho z nás miluješ ?"
,, já ... já ... jak tě tohle napadlo ?" odstoupila jsem od něj a mluvila jsem u normálně .
,, leny nevykrucuj se ! koho z nás miluješ ?"
,, já nevím !" zakřičela jsem a běžela jsem po schodech .
,, neutíkej furt !" chytl mě bill u dveří mého pokoje a otočil mě čelem k němu .
koukal mi zblízka do očí .
,, koho ?"
,, nevím ." sklopila jsem zrak .
bill mě chytl za bradu a zvedl mi hlavu . políbil mě . něžně ale zároveň vášnivě . objala jsem ho kolem ramen a on mě kolem pasu . líbali jsme se naskutečně dlouho . vychutnávali jsem si jeden druhého . otevřeli jsem dveře mého pokoje a padli jsme na postel . pomalu jsme jeden druhého svlékali. byly jsme jen ve spodním prádle .
,, ne ." řekla jsem .
,, co se děje ?"
,, já ... já ... jsem ještě ... panna ." šeptla jsem .
,, aha ." řekl zaraženě .
oblékla jsem se . bill také . odešla jsem do obýváku . bill šel se mnou a posadil se vedle mě na pohovku .
,, leny prosím řekni mi koho z nás dvou vlastně miluješ ?!"
,, nevím . je to těžký a složitý ." vzdychla jsem a podívala jsem se mu do očí .
viděla jsem v nich něhu ale zároveň malou dávku rozčílení z toho že jeho otázka nebyla zodpovězena . radši jsem se rozdělili . odpoledne přišli kluci hladoví jako vlci a s nimi i můj táta . udělala jsem jim večeři . v osm večer jsme se rozhodli že vyrazíme na diskotéku . šli jsme a docela jsem se bavili . tancovala jsem s billem a potom s tomem a taky s gustavem . georga ke mě julie nepustila . nedozvěděli jsme se jestli ho skutečně znásilnila ale já a tom jsme se spolu fakt dost bavili . v půl jedné jsem se rozhodla že půjdu domů .
,, bille já jdu domů ." zaklepala jsem mu narameno .
,, nechceč abych šel s tebou ?" zeptal se starostlivě .
,, ne to je dobrý ." usmála jsem se na něj .
šla jsem ulicí přímo k domu . musela jsem ale projít kolem parku z čehož jsem měla opravdu strach . najednou ze tmy vyšla temná postava a vydala se za mnou . zrychlyla jsem krok a neznámý také . rozeběhla jsem se a neznámý se rozběhl také . zoufale jsem běžela směrem k domu ale neznámý mě chytl a odtáhl mě do stínu za stromy . zoufale jsem lapala po dechu když ze mě strhával oblečení .
,, néééé ! nechte mě !" křičela jsem ale odpovědí mi byla jen pořádná facka .
bránila jsem se ale čím víc jsem sebou házela tím to bylo horší . ten muž ze mě strhnul třičko a políbil mě na břicho . sundal mi kalhoty . bránila jsem se . další dvě facky . kopla jsem ho . dostala jsem pěstí . už jsem neměla síly se bránit . jen jsem odevzdaně ležela . zoufalá, zbitá a nešťastná . v duchu jsem křičela o pomoc . prudce do mě vnikl . takovou bolest jsem snad nikdy nezažila . vyjekla jsem ale chlápek mi působil stále větší bolest . slzy mi tekly proudem a on pokračoval . plakala jsem ale nikdo mě neslyšel . políbil mě na ochromené rty ze kterých mi tekl pramínek krve od té rány kterou jsem od něj dostala . když byl hotový oblékl se, kounul mě do břicha a odešel . zoufalá a zmlácená jsem zůstala ležet a nemohla jsem uvěřit tomu co se právě stalo . zoufale jsem brečela ale můj pláč nikdo neslyšel ...
by leny

Hitkrant 8/08

23. února 2008 v 17:45 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky


1000 Hotels tour

23. února 2008 v 17:44 | *LOL* Skeepy o_O |  TH - Novinky a zajímavosti
 • 03.03.2008 BE - Brusel (vyprodáno)
 • 04.03.2008 NL - Rotterdam (vyprodáno)
 • 06.03.2008 FR - Strasbourg (vyprodáno)
 • 07.03.2008 L - Esch-sur-Alzette (vyprodáno)
 • 09.03.2008 FR - Paříž (vyprodáno)
 • 10.03.2008 FR - Paříž (vyprodáno)
 • 11.03.2008 FR - Dijon (vyprodáno)
 • 13.03.2008 FR - Montpellier (vyprodáno)
 • 14.03.2008 FR - Marseille (vyprodáno)
 • 16.03.2008 PRT - Lisabon
 • 18.03.2008 ESP - Madrid (vyprodáno)
 • 20.03.2008 FR - Douai
 • 21.03.2008 CHE - Ženeva (vyprodáno)
 • 23.03.2008 ITA - Turín (vyprodáno)
 • 25.03.2008 ITA - Řím (vyprodáno)
 • 26.03.2008 ITA - Bologna (vyprodáno)
 • 28.03.2008 SVN - Lublaň
 • 29.03.2008 YUG - Bělehrad
 • 31.03.2008 DEU - Dortmund
 • 02.04.2008 DNK - Kodaň (vyprodáno)
 • 03.04.2008 SWE - Stockholm (vyprodáno)
 • 05.04.2008 FIN - Helsinki (vyprodáno)
 • 07.04.2008 NOR - Oslo
 • 08.04.2008 DNK - Aalborg
termíny na léto :
 • 20.06.2008 FR - Paříž
 • 28.06.2008 ESP - Madrid
 • 12.07.2008 CHE - Ženeva
 • 13.07.2008 BE - Wechter Boutique Festival

Dokonalé fotky ze Zimmer 483 tour

23. února 2008 v 17:43 | *LOL* Skeepy o_O |  Tokio Hotel - pics

CZ BRAVO 4/08

23. února 2008 v 17:42 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky


New York 18.2 08

23. února 2008 v 17:40 | *LOL* Skeepy o_O |  Tokio Hotel - pics

Hollywood 15.2 08

19. února 2008 v 17:20 | *LOL* Skeepy o_O |  Tokio Hotel - pics

Američanky se učí německy - kvuli TH!

15. února 2008 v 19:45 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky

Přeložila Leny pro http://bill-thotel.blog.cz !!!
Je to tady : Tokio Hotel dobývají Ameriku ! Bill, Tom, Gustav a Georg momentálně cestují po Kanadě - a 15. února bude jejich první vystoupení v USA ! V New Yorku byl zájem o lístky tak veliký, že se jako přídavek naplánoval ještě jedem koncert . Ale jaký velký zájem o čtyři kluky z Magdeburku ukazuje tato věc - kluci měli zpočátku v plánu hrát jen anglické verze jejich písní . Ale spousta jejich amerických fanoušků ctělo slyšet jejich "Durch den Monsun", "Schrei" a další písně v originálním jazyce ! Skupina už před odletem dostala z Ameriky spoustu pošty, ve které je fanoušci žádali, aby vystupovali jen s německými songy . "Milujeme německé písně . Jsou více cool než ty anglické," píše 12tiletá Amy . Její přání bylo vyslyšeno : "Občas budeme na koncertě hrát některé písně v našem rodném jazyce," prozrazuje Bill . A aby Američanky rozuměli, co tam Bill vše zpívá, hned se začali učit německy . "Němčinu jsem se začala učit jen kvůli Tokio Hotel . Dělám všechno pro to abych se s nimi setkala," píše americká fanynka na internetovém fóru . "Německy už docela umím ale pracuji na tom dál . Tak moc miluju Tokio Hotel - a chci jim rozumět," píše další . Musí to být skutečná fan-láska ...

Much Music - 11.02.2008

15. února 2008 v 19:45 | *LOL* Skeepy o_O |  Tokio Hotel - pics

Billův sen xD

15. února 2008 v 19:44 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky

Přeložila Leny pro http://bill-thotel.blog.cz !!!
 • Billův sen
"Jednou jsem měl šílený sen - byl jsem v lese s Olsenkama . Přestože jsme ztratili cestu zpátky, nikdo z nás nebyl vyděšený . Tak jsme viděli oheň ale nikdy jsme k němu nedošli - stále jsme zůstávali ve stejné vzdálenosti . Když jsem měl ten sen měl jsem příjemný pocit !"
 • Co znamená
Billův sen má sexuální znamení - les znamená neznámo, oheň značí vášeň, dívky znamenají sexuální symbol . Dvojčata odhalují Billovu nejistotu co se týče sexuální orientace . Jednoduše řečeno : Bill touží po sexu a lásce, ale necítí se na to ještě připravený . Jen když bude mít na vybranou, tak bude schopný žít se svojí sexualitou .

DE Popcorn 3/08

15. února 2008 v 19:43 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky
Co to má zase bejt za montáž? x( o_O


CZ BRAVO GIRL! 4/08

15. února 2008 v 19:41 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky

Clasic Rock

15. února 2008 v 19:40 | *LOL* Skeepy o_O |  Rozhovory a časáky
bill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz bill-thotel.blog.czbill-thotel.blog.cz

Gustavovo tattoo /2

15. února 2008 v 19:39 | *LOL* Skeepy o_O |  Gustav - pics
Tak Gustíí má kříídla...křídla jsou cool, ¨nějak jsem nad tim zapřemejšlela, spíš mě to teda nějak samo napadlo - Bill má pierc i tattoo, Tom má pierc, Gustí má tattoo a Georg nic...."Georgu měl by ses přidat, pro tebe nějaké to tattoo ;) "
bill-thotel.blog.cz

..další akce...

15. února 2008 v 19:36 | *LOL* Skeepy o_O |  TH - Novinky a zajímavosti
Nejen, že 15. března bude ta DEMONSTRACE která s enakonec povedla holkám zařídit. Když mi o tom psali na icq byla jsem nadšená, te´ˇd s lítostí oznamuju, že nikam nemužu protože nemám peníze ;( mrzí mě to...ale vy to vyřvete i za mě že? :-* Biku mi říkal že by tam jel taky a proto mě to mrzí ještě víc, že se s ním nesetkám, pojede Leny ale ne se mnou ale s Makulou. :( mrzíí mě to mooooc, dva roky pro ně "žiju" a nemužu si užít demonstraci ;(...ale koná se další akce a když kliknete na obrázek zjistíte víc
tokio-akce.blog.cz

Toronto - 8.2 08

12. února 2008 v 20:10 | *LOL* Skeepy o_O |  Klipy ; videa
This is alternative content.
Rescue me + DDM:
By your site:
Black: